AUDRY CZ a.s.

O. Nedbala 1131
Hradec Králové 2
500 02

Telefon/Fax:

+420 49 521 17 47
+420 49 521 28 34
+420 49 522 06 28

Emaily:

areco@audry.cz
info@audry.cz

 Produkty

ARECO Standard
Stroj ARECO STANDARD vyrábí sníh s naprostou jednoduchostí a snadnou obsluhou. Je to navíc sněžné dělo, které má nejnižší spotřebu energie ze všech dosud prodávaných zařízení tohoto druhu. K plnému výkonu stačí pouze 18,5 kW. Mnoho hodin provozu + nízká spotřeba energie = čistší životní prostředí a levnější sníh.

Technické parametryKapacita výroby sněhu
ARECO Supersnow
Někdy potřebujete vyrobit spousty sněhu a velmi rychle. Když jsou nízké teploty a rychlá výroba je velmi nutná, je možné k sněžnému dělu Areco přidat další, t.j. pátý půlkruh trysek. Při teplotách vzduchu pod -10 oC vyrobí dělo Areco Supersnow až 100 m3 sněhu za hodinu.


Technické parametryKapacita výroby sněhu
ARECO Silent
Tento tichý typ sněžného děla Areco nepřesáhne 60 dB. Ze vzdálenosti 100 m je toto dělo téměř neslyšitelné. Tichý provoz, který je zvlášť důležitý v hustě osídlených oblastech, vytváří přirozenější a příjemnější atmosféru jak pro návštěvníky hor, tak i pro zaměstnance.

Technické parametryKapacita výroby sněhu
ARECO Junior
Tento stroj je ekonomická varianta typu Areco Standard. K plnému výkonu stačí pouze 14,6 kW. Vzhledem ke své nižší hmotnosti je toto sněžné dělo vhodné zejména do hůře přístupných terénů. Za optimálních podmínek vyrobí dělo Areco Junior až 63 m3 sněhu za hodinu.


Technické parametryKapacita výroby sněhu
ARECO Tower
Výška věže je 3 - 5 m. Tuto věž lze použít pro sněžná děla Areco Junior, Areco Standard a Areco Supersnow.Technické parametry 

Úvod Aktuality Produkty Technické informace Reference Osvědčení Ceník Napište nám Kontakty